SİPARİŞİ VERİN, ÖDEMEYİ YAPIN, SUNUCUNUZ HAZIR

  • İşlemci
  • Bellek
  • Depolama
  • Trafik

00.00

SİPARİŞ VER

SUNUCUNUZA TEK TIKLA İŞLETİM SİSTEMİ KURULUMU

Sunucunuzu bize ihtiyaç duymadan istediğiniz zaman dilediğiniz işletim sistemine tek tıkla format işlemini başlatabilirsiniz, sunucunuz seçtiğiniz işletim sistemine göre en geç yarım saat içerisinde kurulup kullanılabilir hale gelecektir. Kısaca eşi benzeri olmayan bu sistem sayesinde sunucunuza Windows Linux ve FreeBSD gibi işletim sistemlerini rahatça kurabilirsiniz.

RAID 50 YAPISINDAKİ SSD DİSKLERLE HIZ VE VERİ GÜVENLİĞİ

Sunucularınızı veri yazma/okuma hızı bir hayli düşük olan ve artık çağ dışı kalmış SATA diskler yerine on kat daha hızlı daha yüksek veri yazma/okuma oranına sahip SSD diskleri kullanıyoruz. Bunla kalmayıp diskleri RAID 50 yapısında birleştirip hem performans hemde veri güvenliği sunuyoruz.

NETDİREKT VERİMERKEZİNDE ÜSTÜN NETWORK ALTYAPISI

Netdirekt DC'de bize ayrılmış 10 Gbit port kapasitemizle tüm müşterilerimize paylaşımsız 100 Mbit hat hızı sunmaktayız. Tüm network altyapımızda Juniper ve Citrix marka cihazları tercih etmekte olup, network altyapımızın kalitesini en üst düzeyde tutuyoruz.

SUNUCUNUZUN KONTROLÜ DAİMA SİZİN ELİNİZDE OLSUN

Müşteri panelinde yer alan hizmet sayfanızda sunucunuzun konsoluna erişebilir, yeniden başlatabilir ve detaylı kullanım bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sunucunuzu sipariş verdiğinizde sistem otomatik olarak teslimat yapabileceği gibi, sunucunuzun ödemesini geciktirdiğiniz zaman askıya alınma durumunda ödemeyi yaptığınız zaman sunucunuz otomatik olarak aktifleşecektir. Kısaca bize ulaşmanıza gerek kalmadan sunucunuzu yönetebilirsiniz.

YURTDIŞINA KARŞI 500 GBIT VOXILITY KORUMASI

Sunucunuza yurtdışından alacağınız saldırılara karşı ücretsiz olarak 500 Gbit Voxility koruması sunmaktayız. Yurtdışından gelen trafikler Voxility üzerinden süzülüp, sunucunuza iletildiği için yurtdışından gelen saldırılardan en az şekilde etkileneceksiniz.

Biz sizi arayalım..

Hangi konu hakkında olursa olsun..

Size en kısa süre içerisinde dönüş yapacağız fakat bilgileriniz gerekiyor.